18/12/14 - LogoUI גאה להכריז על העמקת השירותים בתחומי הראייה הממוחשבת, עיבוד תמונה ו GIS – ע”י שיתוף פעולה עם קבוצת הייעוץ מהמובילות בתחום – Metaqube.

השירותים יוצאו בתחומים: Computer Vision, Image Processing, GIS ותחומים אחרים המצריכים אלגוריתמיקה מורכבת.

 יחדיו עם קבוצת היועצים והמפתחים המוכשרים של Metaqube,LogoUI מציעה ניסיון עשיר בתחומים:  3D Reconstruction  Bundle Adjustment , Structure From Motion, Camera Calibration, Image Enhancement, Computational Geometry, Motion Detection & Tracking

15/06/14 – חברת “Scodix” בוחרת במומחים של לוגו יו. איי. לפתכנון, עיצוב ופיתוח מוצר הדגל שלה לתחום ה-WEB

20/05/14 – חברת לוגו יו. איי. נבחרה על ידי צוות פיתוח של חברת צ’קפוינט ליעץ ולפתח פרוייקטים מורכבים בתחום WPF

10/01/2014 – לוגו יו. איי. מספקת שרותי פיתוח XAML לחברת Align Technologies

01/09/2013 – חברת מנטיס ויז’ן נעזרת במומחים של לוגו יו. איי. להמשך פיתוח קו המוצרים שלה.

21/03/13 - אנחנו מאחלים חג פסח שמח לכל הצוות, השותפים ולכל הלקוחות שלנו! זהו חג האביב שמביא איתו רוח של חדשנות, שגשוג ושמחה. ערך החופש שמייצג חג הפסח, הוא הערך שאנחנו חולקים אותו כחברה – חופש לבחור שותף אמתי לדרך, חופש ליהנות מעבודה מצוינת, חופש לחלוק ידע מתקדם.

25/11/12 – לוגו יו.איי. בשיתוף פעולה עם מכללת נס.

המומחים של לוגו יו.איי. ישמשו כמרצים בכירים בקורסים הניתנים ע”י מכללת נס לקהל לקוחות מקצועיים של המכללה. שיתוף הפעולה ייפרס על קורסים בנושא בניית ממשקי משתמש, תכנות מתקדם בWPF, שימושיות וחוויית משתמש

28/10/12 – לוגו יו.איי. בתנופת פיתוח!

לוגו יו.איי. מרחיבה את סל השרותים שלה ומשתפ, פעולה עם חברת Softimize
Softimize משרתת גופי מו”פ, ספקי שירותי ענן ומחלקות פרוייקטים. הדגש שניתן על הנדסת מערכת ועיצוב תוכנה בעזרת מתודולגיות אג’יליות כמו קנבן ו TDD  הוא מה שמייחד את Softimize. תחומי התמחות עיקריים: פיתוח OOP  מקצועי ב Java/C#/C++, מחשוב ענן, Big Data, Video over IP, e-commerce, Social Networks.

10/10/2012 – חברת LiveU, ספקית פתרונות ניידים לשידורי וידאו, בוחרת בשרותי פיתוח של לוגו יו.איי. לקראת הרחבת היצע המוצרים שלה בשוק השידור.  לוגו יו.איי. תספק לחברת LiveU שרותי פיתוח מתקדמים בטכנולוגיית WPF

02/10/2012 – לוגו יו.איי. מרחיבה את היצע השרותים שלה ומציעה ללקוחותיה את שרותי פיתוח אפליקציות עבור פלטפורמות Windows Phone 8, Windows 8, WinRT

25/08/2012 – חברת לוגו יו.אי. משיקה שרות חדש של השמה טכנולוגית – LogoHR. אנחנו מספקים שרות של מיון והשמה למגוון תפקידים טכנולוגיים ברוב תחומי תעשיה עתירת ידע בישראל. אז אם ברצונכם לתת דחיפה לקריירה שלכם, או אם אתם מחפשים לגייס אנשים איכותיים לחברה שלכם – אנא בדקו את מה שיש לנו להציע ב www.logohr.co.il

17/06/2012 –חברת DVTel בוחרת בתשתיות ומפתחים של לוגו.יו.איי. כדי לפתח פלטפורמה לקו מוצרים הבא בתחום של שידור וניתוח וידאו.

לאחר בחינת אתגרים טכנולוגיים הניצבים מולה, חברת DVTel, אחד היצרנים המובלים של פתרונות מעקב בוידאו מרובה מקורות, בחרה להתקשר עם לוגו יו.אי. כדי להנות מתשתיות הפיתוח שלנו ומהידע הרב שנצבר אצלנו בתחום. תשתיות פיתוח WPF של לוגו יו.איי. מאפשרות ל-DVTel להגיע בלוח זמנים יחסית קצר לתוצאות מרשימות בתחום פיתוח ממשקים מורכבים ולרכז את המשבים באתגרים טכנולוגיים נוספים.

07/03/2012 – צוות מו”פ של חברת ביו-רד בחיפה בוחר בהדרכה מתקדמת של חברת לוגו יו.אי בנושא פיתוח ב-WPF. שרותי הדרכה פרונטליים במשרדי הלקוח כוללים הרצאות בנושא ארכיטקטורה של WPF/Silverlight ושיטות עבודה מתקדמות תוך כדי שימוש ב-MVVM

05/03/2012 – לוגו יו.אי. מעבירה קורס מעשי “העולם האמיתי של WPF” לצצות הפיתוח של חברת קווליטסט. קורס בארוך של 64 שעות, המאזן היטב בין נושאים תאורטיים לגישות פרקטיות, מספק בסיס איתן וכלים מגוונים לנמשך פיתוח עצמאי ושיפור היכיולות התכנותיות. הקורס מבוסס על אפליקציה חיה ואמתית ומכסה הן תסריטי פיתוח נפוצים והן מקרי קצה במשימות פיתוח יום-יומיות.

15/12/2011 – סאפיאנס טכנולוגיות ולוגו יו.אי. מרחיבות את שיתוף הפעולה בפיתוח ממשקי משתמש מורכבים מבוססי Silverlight

חברת סאפיאנס, ספק עולמי מוביל של פתרונות תוכנה חדשניות לתעשיית הביטוח, מרחיבה את הסכם השרותים הקיים עם לוגו יו.א.י. בהסתמך על הצלחה  קודמת בפיתוח על בסיס תשתיות של לוגו יו.אי., סאפיאנס מבקשת מלוגו יו.אי. לספק שרותי פיתוח נוספים לקו מוצרים אסטרטגיים של החברה. בפרוייקט זה לוקחים חלק מפתחים בכירים ומומחי הנדסת אנוש של לוגו יו.אי.

25/09/2011 – לוגו יו.אי. חתמה הסכם של הספקת שרותיים טכנולוגיים לחברת נובה מכשירי מדידה בע”מ

נובה מכשירי מדידה בע”מ מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות מטרולוגיות לבקרת תהליכי ייצור אשר מוטמעות במכונות, או משתמשת בפלטפורומות עצמאייות למדידות ובקרה בתעשיית ייצור עולמית של מוליכים למחיצה.

לוגו יו.אי.תספק לחברת נובה שרותיי פיתוח XAML מתקדמים, על מנת לייצור חווית שימוש וממשק חדשני ויעיל לאפליקציה חדשה,תך שימת דגש על ביצועי צד לקוח.

19/07/2011לוגו יו.אי זוכה בחוזה ארוך טווח של משרד השיכון והבינוי.

משרד השיכון והבינוי בוחר להתקשר בחוזה שנתי בתחום יצירת ממשקי משתמש ב-WPF  עם חברת לוגו יו.אי. תוך כוונה להשתמש בידע ומוחיות שלנו כדי לשפר וליעל מספר מוצרי תוכנה פנימיים וליצור מערכת  IT משולבת עם ביצועים מעולים וחווית משתמש מהפכנית.

03/07/2011 – לוגו יו.אי. משלימה את מסירת ממשק המשתמש לאפליקציית MRI חדשה של חברת אספקט הדמיה.

אספקט הדמיה, ייצרן עולמי מוביל של מערכות MRI שולחניות לשימושי מחקר, רפואה ופתרונות תעשייתיים מתקדמים, בחר בשרותים של לוגו יו.אי. לאפיון, עיצוב וייצירת שכבת תצוגה בXAML של ממשק משתמש באפליקציית MRI דור העתיד שלו. לוגו יו.אי. סיפקה פתרון שלם, תוך הקדמת לוחות הזמנים, וביצעה אינטגרציה מוצלחת עם צוות הפיתוח של הלקוח.

29/05/2011 – אקס.אם.פאיי, חברת בת של זירוקס העולמית, ייצרן מוביל של צותרי תוכנה לקרוס-מדיה בוחר בלוגו יו.א.י להספקת שרותי ייעוץ ופיתוח ב-Silverlight לקו מוצרים הבא שלה.

לוגו יו.אי. תספק שרותי פיתוח ארוכי טווח ושרותי ייעוץ ארכיטקטוני, כדי לעזור לאקס.אם.פאי ליצור פתרון סוחב וחדשני תוך ניצולת מירבית של יכולות השימוש ב-Silverlight.

03/05/2011 – לוגו יו.אי. מספקת שרותי פיתוח לשכבת תצוגה מלאה עבור ליולה טכנוללוגיות.

לוגו יו.אי. נבחרה לספק מחזור חיים שלם של פרוייקט יצירת שכבת ממשק משתמש, כולל אפיון, עיצוב ופיתוח הממשק, תוך שימוש בסט תשתיות פיתוח ייחודי של לוגו יו.אי.

01/05/2011 – אמדוקס בוחרת בלוגו יו.אי. כספק פתרונות פיתוח XAML  לקו מוצרים חדש של החברה.

15/03/2011 – לוגו יו.אי. נבחרה על ידי אגף מערכות מידע במשרד האוצר לספק שרותי ייעוץ בנושא פיתוח בטכנולוגיית Silverlight

12/02/2011 – לוגו יו.אי משיקה גרסה חדשה של תשתיות MVVM ל- WPF/Silverlight