לוגו יו. איי. מספקת את כל קשת הפתרונות של אפיון, עיצוב ופיתוח ממשקי משתמש, החל מיצירת קונספט אפיוני וארכיטקטורה של מוצרי תוכנה, וכלה בפיתוח שכבת תצוגה מלאה ושרותי אינטגרציה עם צד שרת.

במקרים רבים, מפתחים אשר עוסקים בפיתוח ממשק חסרי ניסיון בהבנת תהליכים של תכנון ממשקים מההבט של הנדסת אנוש, התאמה לפלטפורמות שונות ומעבר מדוייק של העיצוב המתוכנן אל ממשק עובד. כתוצאה מכך, רק כאשר נוצרים פערים טכנולוגיים וקשיים בביצועים, חברות רבות מחליטות לפנות לעזרה של מומחים ביצירת ממשקי משתמש.

שימוש ב WPF  ו-Silverlight מאפשרים לאנשי פיתוח להטמיע חווית משתמש מדהימה, כולל שימוש בעיצוב גרפי חד ומדויק.

אנחנו, בלוגו יו איי. מצטיינים בגישור על הפערים שעלולים להיווצר בין אנשי תכנון ממשקי משתמש, מעצבים גרפיים ואנשי פיתוח GUI.

השרותים שלנו מוצעים הן כ”עסקת חבילה מלאה” ביצירת ממשקי משתמש נכונים, או כשרותים נפרדים, המותאמים לדרישות הלקוח, בהתאם לאופי UI קיים ולמטרות המוצבות.

שרותי ייעוץ

אנחנו מעניקים ייעוץ ראשוני בתחום יצירת ממשק משתמש. התהליך כולל ניתוח דרישות של המוצר מנקודת מבט של פיתוח עתידי, שוטפים לתהליך הם ארכיטקטים בכירים ומומחי הנדסת אנוש. הדגש בתהליך זה הוא על מורכבות של תהלכי פיתוח עצמם ולא על “איך זה יהיה על המסך”.

לאחר השלמת התהליך, אנחנו מספקים הנחיות לבניית ארכיטקטורה נכונה והדרכרה בנוגע לאסף תשתיות מומלץ, המלצות עיקריות בדבר יצירת חווית משתמש, תובנות אשר מייעלות את תהליך הערכת הפרוייקט ומוביליות ליצירת מיזוג מוצלח עם חלק שרתי של המוצר.

פיתוח תשתיות

לקוחות לוגו יו. איי. נהנים מאוסף תשתיות עשיר ויציב, לאפליקציות ב WPF  ו- Silverlight, כגון שימוש בטכנולוגיית MVVM והרחבות נוספות עבור WPF/Silverlight. אוסף תשתיות זה מסופק כחלק משרותי ייעוץ ופיתוח שלנו, ללא עלות נוספת. יחד עם זאת, כל פרוייקט פיתוח מביא איתו רשימת דרישות יחודיות וכמענה לדרישות אלה, אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את הדברים הבאים:

  • אלמנטים שונים בתשתיות, למשל ניווט מותאם אישית והתאמה לדרישות לוקליזציה
  • פיתוח פקדים חדשים בממשק, עבור מקרים פרטיים של ממשקים מורכבים
  • יצירת פתרונות ייחודיים בהתאם לאפיון המוצר

פיתוח אפליקטיבי

לוגו יו. איי. מציעה שרות מלא של פיתוח אפליקטיבי במודל של מיקור חוץ. אנחנו מספקים מעגל פיתוח מלא של מוצר תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהיים ביותר של כתיבת קוד בהתאם לדרישות הלקוח ומטודולגיית פיתוח ב-WPF/Silverlight.

XAML יצירת

למפתחי XAML שלנו רקע מקצועי עשיר הן בפיתוח ממשקים והן בעיצוב גרפי. השילוב הזה מאפשר הטמעה מדוייקת ונכונה של עיצוב גרפי, תוך שמירה על עיקרון חשוב ביותר -  הקפדה על איכות גבוה של התוצר המתקבל. יכולות פיתוח של צוות  XAML שלנו מאפשרות ליצור קוד נקי שאינו מעיב על ביצועי הממשק.

אפיון ועיצוב ממשקי משתמש

מומחי הנדסת אנוש ומעצבים גרפיים של לוגו יו. איי. מצטיינים ביצירת אפיון מפורט ועיצוב גרפי מלא לממשקים שונים, כולל למוצרים המפותחים בטכנולוגיות WPF/Silverlight. לרשותם ניסיון מצטבר של מאות פרוייקטים והבנה מלאה של יכולת הטמעה של אפיון ועיצוב מוצע בפיתוח על פלטפורמות WPF  ו-Silverlight. היתרון הזה מאפשר לנו ליצור פתרונות UI  שבאמת עובדים.