אפיון ועיצוב ממשקי משתמש
מומחי הנדסת אנוש ומעצבים גרפיים של לוגו יו. איי. מצטיינים ביצירת אפיון מפורט ועיצוב גרפי מלא לממשקים שונים, כולל למוצרים המפותחים בטכנולוגיות WPF/Silverlight. לרשותם ניסיון מצטבר של מאות פרוייקטים והבנה מלאה של יכולת הטמעה של אפיון ועיצוב מוצע בפיתוח על פלטפורמות WPF ו-Silverlight. היתרון הזה מאפשר לנו ליצור פתרונות UI שבאמת עובדים.
מערכת ניהול מועמדים לחברת משאבי אנוש
בפרוייקט זה התבקשנו על ידי הלקוח לפתח ממשק משתשמ מלא של מערכת לניהול מועמדים, בהתבסס על לוגיקה עסקית של מערכת קודמת, להכניס יכולות ופונקציונאליות חדשות, ליצור עיצוב חדש ולהשלים פיתוח מלא של צד לקוח ב- Silverlight.
מחלקת הנדסת אנוש של החברה ביצע תחקיר משתמשים מקיף, ניתוח משימות, והצעיה קונספט אפיוני למערכת, אשר שימר את מרבית הלוגיקה היעסקית, והציע שילוב של גישה חדשה לביצוע משימות שגרתיות עם חווית משתמש חדשנית. מעצבים גרפיים סיפקו את כל צרכי העיצוב, כולל איקונים, תוך שמירה על מיתוג הלקוח ושימוש ביכולות טכנולוגיות של Silverlight. העיצוב הזה הומר בסופו של דבר שכבת תצוגה עליונה על ידי צוות XAML שלנו והוטמע באפליקציה. זאת דוגמה מצויינת לעבודה משותפת , אשר מאפשרת ליצור אפליקציה מדהימה בלוחות זמנים נוקשים וסביבה טכנולוגית מורכבת.

 אפליקציית למעקב וניהול משאבי בניה של משרד הבינוי והשיכון.
צוות המוצר והנדסת אנוש שלנו סיפק ללקוח ממשק משתמש מלא עבור מערכת חדשה, עדכנית, משוכללת עם אפיון ועיצוב מותאמים, אשר נמצאת בשימוש אצל גורמים שונים במשרד הבינוי והשיכון.
תהליך העבודה החל באיסוף דרשיות מגורמים שונים, עבודה משותפת עם מחלקת פיתוח של המשרד ומחלקת תמיכה טכנית , ראיונות עם משתמשים ולימוד מעמיק של מערכות ממשלתיות אחרות לצורך איטנגרציה עתידית.
בהשלמת תהליך האפיון המפורט, צוות XAML שלנו הטמיע את העיצוב של ממשק משתמש מלא בשיתוף פעולה עם מחלקת הפיתוח, אפליקציה הפכה למבצעית, הופצה למשתשמשים שונים וזכתה לשבחים רבים מצד המשתמשים, צוותי הפיתוח והנהנלת משרד הבינוי